• На даний час немає товарів зі знижками.

Магазин пчеловодства Мёдопром

Бджільництво в Україні - одна з лідируючих експортних галузей народного господарства. Наша країна стабільно потрапляє в трійку найбільших світових експортерів меду. Забезпечують такий рівень виробництва не тільки великі господарства, а й величезна кількість індивідуальних бджолярів. Будь-пасічник може придбати у нас дійсно якісний і надійний робочий інструмент і все необхідне для пасіки.

Бджільницький магазин Мёдопром спеціалізується на продажу продуктів бджільництва і спеціального інвентарю, безпосередньо від виробника. Також, в асортименті нашого магазину тільки якісна і натуральна продукція бджолиного виробництва. А широкий вибір професійного реманенту, дозволить в одному місці придбати всі необхідні інструменти для роботи на пасіці.

Особливості продукції, що випускається

Ми активно розвиваємо бджільництво в Дніпропетровську, забезпечуючи місцевих пасічників якісним інвентарем. Головний напрямок нашої роботи - виробництво і продаж вуликів і комплектуючих до них. В асортименті є багатокорпусні вулики під рамку двох найпопулярніших модифікацій. Стандартний вулик конструкції Дадан складається з двох корпусів, які розміщують по 12 рамок кожен. Стандартний варіант виконання вулика під конструкцію Лангстрота- Рута включає 3 корпусу по 10 рамок в кожному. До кожного з вуликів забезпечується дно, піддашник і дах.

Рамки до вуликів не менш важливий аспект нашої діяльності. Ми виробляємо рамки, як стандартних розмірів, так і для магазинних надставок і українських вуликів. З основного інвентарю бджоляр може купити в нашому магазині якісні медогонки. Їх асортимент дуже великий і зможе задовольнити потребу, як початківця фахівця, так і невеликого бджолиного господарства.


Категорії

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.