Вітаємо Вас на сторінках нашого інтернет магазину «Медопром»

Даний сайт створений з метою демонстрації товару виробленого нами, а також заради економії Вашого часу та коштів. «Медопром» це завжди актуальні пропозиції і найкращі ціни. Чи не переплачуйте, купуйте з перших рук на «Медопром»

 

Ми спеціалізуємося на виробництві вулику, рамок, утеплювачів, годівниць та іншого інвентарю необхідного для бджільництва, а також на виробництві продуктів бджільництва. З цього купуючи у нас Ви купуєте якісний товар з перших рук не переплачуючи посередникам.

 

Територіально ми знаходимося в м Дніпропетровську, з цього замовлення Ви зможете забрати зі складу в м.Дніпро, або замовити у нас доставку перевізниками такими як: Нова Пошта, Деліветі, Ін-Тайм, Нічний Експрес. Оплата замовлення можлива двома способами: при отриманні післяплатою або на картку ПриватБанку.

 

«Медопром» відкритий для будь-якого виду співпраці, і завжди радий Вам. Всі питання Ви можете задати за тел. (098) 458-18-97, або через форму зв'язку на сайті. «Медопром» це індивідуальний підхід до кожного клієнта, це якісне виконання замовлень в обумовлений термін.

 Категорії

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.