Декрісталлізатори меду

Декрісталлізатори меду

Декрісталлізатор меду дозволяє зберігати всі якості медової продукції, зупиняючи згубну кристалізацію. Мед є улюбленими ласощами багатьох людей. Щоб довше насолоджуватися смаком меду, необхідно правильно зберігати його. Мало хто знає про те, що в звичайних умовах він кристалізується, тим самим ласощі втрачає всі свої якості.

Принцип роботи декрісталлізатора

Декрісталлізатор меду найчастіше представляє собою тканинну стрічку, якою можна обернути тару з продуктом, але існують ще конусні і спіральні варіанти. В результаті формується 3 наступні види:

• тканинна стрічка;
• конусний прилад;
• спіральний декрісталлізатор.

Для побутового застосування найчастіше використовують стрічку. Кожен вид нагріває продукт до температури приблизно 40 градусів, після цього згубний процес зупиняється. Пристрій дуже простий, але ефективний, використовувати його зможе навіть людина, яка не повязана з бджільництвом.

Застосування декрісталлізатора

Перед тим, як купити декрісталлізатор, людина повинна ознайомитися з деякими особливостями. По-перше, для різних сортів меду потрібно використовувати різну температуру. По-друге, щоб досягти ефекту на великій тарі, потрібно використовувати пристрій з великими розмірами. Дуже важливо, підбирати потрібну температуру, інакше через перегрів мед втратить властивість кристалізуватися, це в свою чергу позбавить його всіх смакових і корисних якостей.

Після покупки приладу необхідно використовувати його відповідно до інструкції, а також з конкретними настройками під певний вид меду. Стрічкове виріб найкраще використовувати разом з металевою тарою.

Якщо ви бажаєте купити декрісталлізатор меду, то магазин МедоПром готовий надати вам кращі моделі на ринку. В асортименті є стрічкові декрісталлізатори меду різних обсягів. Відправка товару здійснюється по території всієї України, практично в будь-який куточок країни. Оплатити товар можна післяплатою або готівкою на нашому складі в Дніпропетровську.

Декрісталлізатор для розпуску меду від нашої компанії має сертифікацію і ідеально підходить для тривалого застосування. Широкий вибір дозволить купити пристрій для будь-яких потреб. Кожен бджоляр зможе знайти все необхідне для своєї пасіки в магазині бджільництва Медопром.

Декрісталлізатори меду

9 товаров.

Декрісталлізатори меду

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.