Димарі

Димарі

Бджоли за своєю природою дуже агресивні комахи, які до того ж мають досить ефективною зброєю. Пасічник при роботі піддається нападу і укусів не одного десятка бджіл, які навіть ціною свого життя готові захищати гніздо. Для захисту та упокорення під час огляду у пасічника в арсеналі повинен бути димар для бджіл , які в Дніпропетровську ми виробляємо самостійно.

Функції димаря для бджіл

Пасічний димар забезпечує подачу диму, в потрібному пасічнику напрямку і кількості, в гніздо. Бджоли, відчувши запах диму, піддаються інстинкту і ховаються від нього. Також вони починають вести себе набагато тихіше, так як змінюється їх пріоритет. Замість руйнування гнізда незнайомцем воно може постраждати від пожежі і загинути розплід.

Перед початком роботи з сімєю необхідно пустити трохи диму в вічко і почекати пару хвилин. Це необхідно для того щоб бджоли призупинили свою роботу. Далі можна відкривати кришку і проводити огляд.

Різними породами бджіл по-різному реагують на занепокоєння родини. Наприклад, карника дуже спокійно переносить огляд. Димар для бджіл цієї породи використовується в крайніх випадках. А ось среднерусская порода практично не дозволяє без використання диму перевірити вулик.

Конструкція димаря для бджіл

Конструкція цього інструменту досить проста. Вона являє собою робочу камеру, вставлену в корпус. Між ними є проміжок, який необхідний для кращого обдування камери. Ручний хутро дозволяє нагнітати повітря, забезпечуючи тим самим повільне тління тріски з виділенням необхідного диму. А металевий конус зверху направляє потік диму в потрібну сторону. Завантаження нової партії дерева відбувається шляхом відкриття верхньої кришки з носиком.

В асортименті нашого інтернет магазину бджільництва Мёдопром є димарі для бджіл , виготовлені з:

  • Чорного листового заліза;
  • оцинковки;
  • Нержавіючої стали.

Кращу тривалість експлуатації забезпечують нержавіючі моделі. Так як метал піддається тривалому температурного впливу, він повинен бути дуже міцним. У нас ви також можете купити змінний хутро, який піддається не менше зношується, ніж ніж камера.

Димар для бджіл забезпечує хороший захист пасічника, володіючи абсолютною автономністю. Для його роботи необхідно лише зрідка підкладати додаткову тріску і не допускати повного загасання. Мати в своєму арсеналі такий інструмент повинен кожен пасічник.

Димарі

16 товаров.

Димарі

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.