Медогонки

Медогонки

Медогонка це єдиний інструмент, який дозволяє отримати мед з сот, тому вам не обійтися без неї навіть на маленькій пасіці. Головною функцією даного обладнання є забезпечення продуктивної роботи пасічника. Досвідчені бджолярі, у міру розширення свого господарства, стикаються з необхідністю збільшувати продуктивність праці. Вона багато в чому залежить від швидкості відкачування меду. Для її підвищення необхідно купити медогонку автоматичну. Сучасні моделі здатні вміщати до 30 і більше рамок в одному завантаженні, забезпечуючи дуже високу швидкість роботи.

Види медогонок

В інтернет магазині Мёдопром представлені медогонки від виробника за дуже вигідними цінами. Співпрацюючи з заводами без посередників, ми забезпечуємо нашим покупцям в Дніпропетровську і по всій Україні пропозицію «з перших рук». Медогонки класифікуються за кількістю рамок і системі приводу на:

  • електричні (автоматичні)
  • ручні.

Ручні більш поширені, так як робота пасічників повязана з виїздом і відкачуванням меду в поле, де немає доступу до електрики. Більш функціональні електричні медогонки, які набагато спрощують процес відкачки меду і дають можливість завантаження від 4 до 16 і більше рамок одночасно. Електричні моделі набагато спрощують процес і можуть оснащуватися блоками автоматичної роботи. Вони самостійно регулюють обертів для забезпечення максимальної відкачки меду.

Інтернет магазин бджільництва Мёдопром пропонує великий вибір ручних і автоматичних медогонок для пасіки будь-якого розміру. Ми здійснюємо доставку медогонок по Дніпропетровську, а так само в будь-яке місто України.

Медогонки

65 товаров.

Медогонки

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.