Одяг бджоляра

Одяг бджоляра

Одяг бджоляра - мабуть, найважливіша частина екіпіровки будь-якого пасічника. Навіть сама спокійна порода бджіл негативно реагує на вандалізм, на її думку, з боку людини. Тому вона кидає все своє зброю на боротьбу з ворогом. А захищатися є чим. Тонке жало з порцією отрути викликає досить хворобливу реакцію при проколі шкіри, а також призводить до набряку місця укусу.

У професійних пасічників виробляється специфічний імунітет до укусів, набряк у них не утворюється. Однак виробити імунітет до болю, спричиненої укусом, неможливо. Навіть досвідченому пасічнику неприємний укус його вихованця.

Одяг бджоляра - функції і застосування

Захиститися від розлючених охоронців гнізда дозволяє спеціальний костюм. Його роблять з білої тканини, колір якої має 2 призначення:

  • Чи не привертати увагу бджіл строкатими відтінками;
  • Так як робота бджоляра відбувається влітку та на спеці, костюм не повинен надмірно нагріватися.

початківцю пасічника насамперед потрібно купити костюм бджоляра. Без нього починати займатися цим ремеслом немає сенсу, так як часті укуси можуть відбити бажання подальшої роботи. Вибирати костюм потрібно з щільного, але легкого матеріалу, який добре пропускає повітря. Бажано купити повністю єдиний комбінезон. Це забезпечить гарний захист в поясі і зрадить впевненості в безпеці.

Досвідчені ж бджолярі частіше вибирають роздільні костюми. Куртка, яку можна вільно зняти, дозволяє легше переносити спеку. Та й більшого зносу схильна саме верхня частина одягу, яку легко можна замінити при необхідності.

Де купити костюм бджоляра в Дніпрі?

Купити костюм бджоляра в інтернет магазині найвигідніше. Для того щоб підібрати одяг, скажіть менеджеру свій розмір і визначитеся з типом костюма: комбінезон або окремо куртка і штани. Медопром пропонує костюми власного виробництва за найвигіднішими цінами.

Одяг бджоляра

19 товаров.

Одяг бджоляра