Годівниці і поїлки для бджіл

Навесні і восени, коли немає хабар нектару, бджоли, можуть потребувати додаткової підгодівлі. Годівниці для бджіл встановлюють як на стелю, так і в сам вулик. Залежно від потреб сімї годівницю наповнюють інвертованим сиропом, або спеціальним тестоподобной кормом канди. Сюди ж можуть додавати лікарсько-профілактичні препарати, які підтримують здоровя бджолосімї.

Годівниці для бджіл (функції і застосування)

Основна функція годівниці - реалізувати додаткову потребу бджіл в кормі. Перед відходом на зимівлю, коли бджола не вилітає з вулика, годівниця допомагає протриматися до поповнення запасів на зиму.

В весняний період рідкий корм забезпечує більш швидкий старт розвитку сімї. Підживлення стимулює матку до збільшення площі засіву розплоду, що, в кінцевому рахунку, дозволяє досягати потрібної кількості комах у вулику.

Найпопулярнішим варіантом розміщення є надрамочного. Це дає можливість:

  • Поповнювати запаси сімї, не порушуючи її роботу;
  • Уникнути крадіжки.

Крім цього корм завжди залишається теплим , адже під ним виділяється тепло від бджіл.

Таку годівницю можна зробити і самостійно. Але краще годівниці для бджіл купити вже готові. Це заощадить і час, і надійніше буде працювати. У Мёдопроме є в продажу пластмасові варіанти, які, на відміну від деревяних, не схильні до гниття. Вийти з ладу вони можуть тільки в разі механічного пошкодження.

Де купити годівниці в Дніпрі?

Вибираючи, які годівниці для бджіл купити в Україні, зверніть увагу на представлені в нашому магазині зразки. У нас ви знайдете як прямокутні стельові годівниці, так і круглі мисочки. Їх функціональність і практичність перевірені на власному досвіді, і відзначені позитивними відгуками тих, хто довіряє нам бджолярів.

Годівниці і поїлки для бджіл

34 товаров.

Годівниці і поїлки для бджіл

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.