Препарати для бджіл

Препарати для бджіл

Препарати для бджіл допомагають проводити профілактику і лікування захворювань медоносних бджіл. Хвороби вражають практично кожна жива істота і бджоли не є винятком. Магазин бджільництва МедоПром пропонує купити препарати для лікування бджіл від:

варроатозе і акарапидозом ;
нозематоз ;
Восковий молі

А також:

Противірусні препарати ;
Стимулятори ;
Препарати для піймання роїв та підсаджування маток

Препарати для лікування бджіл

лікування вароатозу і акарапидоза . Для терапії даних захворювань використовується препарат під назвою Варроадез. Він дозволяє ефективно боротися з кліщем, який вражає медоносних бджіл. Його легко використовувати. Достатньо лише розмістити його в вулику відповідно до інструкції. Також можна використовувати препарат Фумісан.

Лікування нозематозу . Нозематоз - це інфекційне захворювання. Справитися з цією недугою вам допоможуть такі препарати для лікування бджіл:
• Ноземацід;
• Апітон;
• ноземат.

Препарати від воскової молі . Моль є головним шкідником будь-якого бджоляра, тому від неї потрібно позбавлятися ефективними засобами. Вона намагається завдати шкоди восковим стільниках. Ми готові запропонувати Стоп-Моль і інші препарати з подібним дією, які швидко позбавлять вас від цього шкідника.

Противірусні препарати . Різні віруси можуть вразити медоносних бджіл, наприклад, вірус паралічу або деформації крила. Для їх терапії та профілактики можна використовувати апі-вир, мазь прополісу, а також роксацін. Ефективне лікування вірусних хвороб має проводитися в повній відповідності з інструкцією. Необхідно використовувати респіратор і захисний одяг.

Препарати для стимуляції бджіл

Стимулятори для бджіл . У нашому магазині ви знайдете безліч стимуляторів, що мають різний механізм впливу, таких як:
• Пчелодар;
• Стимовіт;
• Кобальт хлористий.

Піймання роїв і підсадка маток . Для ефективної підсадки, необхідно використовувати різні феромони. Вони дозволять підвищити успішність процедури в кілька разів. У нашому магазині ви зможете знайти дієві речовини. Відмінно впораються зі своїм завданням - Унірій. Для упіймання роїв можна використовувати препарат під назвою апирой. Він відмінно справляється зі своїм завданням і привертає медоносних бджіл у вулик в період роїння.

Гас для Варомор . Дим-гармата Варамор створена для введення препаратів для бджіл, які заражені кліщем. Одним з необхідних речовин для роботи даного приладу є спеціальний гас, який очищений і не несе шкоди для бджіл. У нашому інтернет-магазині Медопром ви зможете знайти спеціальний гас для Варомор .

Купити препарати для бджіл в Україні, в нашому магазині бджільництва МедоПром - дуже легко. Досить зробити замовлення онлайн або зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті. Ми здійснюємо доставку препаратів для лікування і профілактики захворювань у бджіл в усі міста України. Для жителів Дніпропетровська доступний самовивезення.

Препарати для бджіл

104 товаров.

Фильтр по:
Препарати для бджіл