Вощина

Вощина

Вощина для бджолиних рамок є спеціалізований продукт з воску, який виконує функцію бджолиних сот. З його використанням можна значно підвищити кількість одержуваного меду. Головна умова при виготовленні вощини - використання натуральних матеріалів. Зробити високоякісний продукт можна тільки в промислових умовах. Магазин бджільництва МедоПром здійснює доставку вощини для бджіл по всій Україні. Звертаючись до нас, кожен бджоляр отримує якість за доступною ціною.

Види вощини

Вощина може бути зроблена вручну, а також бути створена професіоналами. Професійні варіанти відрізняються типом, вагою і використовуваними матеріалами у виробництві. Кращий варіант основи для вироби - це натуральний віск, але також можуть використовуватися такі матеріали:

• парафін;
• пластмас;
• замінник воску.

Вага вироби, створеного в промислових умовах, може бути дуже великим. Існує спеціальна вощина для бджіл, яка іменується посиленою. Також існує магазинна вощина, яка характеризується низькою товщиною, на 1 кг такого виду припадає 65 аркушів. Найбільшою популярністю користується гніздовий варіант. Він має середню товщину і вагу, на 1 кг гніздового виду припадає близько 18 листів.

Дуже важливим моментом після покупки є зберігання. Кожен, хто вирішив купити вощину для бджіл, стикається з надлишками цього виробу після успішного сезону. Необхідно правильно зберігати виріб, щоб була можливість знову скористатися ним. Рекомендується залишати його в темному приміщенні з кімнатною температурою. Мінусові температури протипоказані, так як існує можливість деформації сот після зберігання. Місце має бути захищене від різних шкідників, в тому числі і молі.

Купити вощину, яка володіє всіма перевагами продукту, створеного в промислових умовах ви можете в нашому інтернет магазині МедоПром. Ми пропонуємо вощину для бджіл різних розмірів за доступною ціною, як для звичайних, так і для нестандартних вуликів. Є можливість придбати відразу 5 кг сот, ціна вощини в такому випадку буде більш вигідною.

Вощина

8 товаров.

Вощина