Воскотопки

Воскотопки

Воскотопки - забезпечують переплавку відбудованих сот, які вже не можна використовувати в вулику, в зручні брикети. В процесі переплавки відсіваються великі частки, і виходить чистий віск. Цей віск бджолярі найчастіше обмінюють на заготовки вощини з коефіцієнтом 0,9. Це забезпечує величезну економію, так як вартість 1 кг чистого воску досить висока. Обмін же дозволяє оплачувати лише десяту частину вартості.

Види воскотопок

Конструкцій воскотопок величезна кількість. Так як досягати температури плавлення воску досить просто, зовнішній вигляд апарата визначається лише багатством фантазії його винахідника.

Однак є загальноприйнята класифікація, яка розділяє воскотопки за типом джерела нагріву на:

  • сонячні;
  • Парові

Сонячна воскотопка - принцип роботи

принцип роботи сонячної воскотопки досить простий. Вона складається з металевого листа з сіточкою, встановленого в коробці зі скляною кришкою зверху. Лист має невеликий нахил, щоб забезпечити стікання розплавленого воску в спеціально встановлену ванночку. Сонячне світло, проходячи крізь скло, нагріває повітря в ящику до температури плавлення воску, і він стікає в ємність.

Сонячна воскотопка, ціна якої в Мёдопроме досить доступна, найпростіший і в той же час функціональний апарат. У сонячні дні в ньому може розчинитися повне завантаження робочої камери. Отриманий таким чином віск відрізняється високою чистотою. Якщо врахувати що це все без витрат енергоносіїв, то вигода очевидна.

Парова воскотопка - принцип роботи

Парові воскотопки мають більшу продуктивність. Принцип їх роботи полягає в подачі водяної пари в герметичну камеру з воском. Під температурним впливом пара віск плавиться і стікає в спеціальну ємність.

Перевагами даного типу воскотопок є можливість плавити великий обсяг воску в будь-яку погоду. При цьому деякі конструкції забезпечують завантаження цілих рамок, в кількості більше 10 шт. Однак віск, отриманий таким способом, виходить темним. Та й до того ж нагрів води до кипіння вимагає матеріальних витрат. Але ніякий інший спосіб не зможе забезпечити таку швидкість плавлення як паровий.

Купити воскотопку в Дніпрі, а так само з доставкою по всій Україні ви можете в інтернет-магазині Мёдопром, у нас максимально привабливі умови на товари для бджільництва .

Воскотопки

10 товаров.

Воскотопки

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.