Вулики для бджіл

Вулики для бджіл

Вулики для бджіл з натурального дерева є не просто класичними варіантами для розведення, а ще й найбільш екологічними і вигідними. Створені з природного матеріалу вони забезпечують найбільш природну циркуляцію повітря. Крім цього, бджолині вулики з дерева максимально наближено моделюють бджолам їх природні місця проживання. Купити вулики для бджіл в Мёдопроме можна з мінімальною націнкою, так як ми є їх виробником.

Вимоги до бджолиних вуликів

Щоб бджолина сімя розвивалася дуже швидко, вулики повинні забезпечувати дотримання кількох параметрів:

  1. Можливість підтримувати бджолами всередині стабільну температуру;
  2. Гарну захищеність від вогкості;
  3. Достатній обсяг для розміщення пікового кількості бджіл в сезон;
  4. Практичність в роботі.

Щоб забезпечити виведення розплоду температура у вулику повинна підтримуватися в межах 36 градусів. Бджоли самі її контролюють, проте чим менше сил вони витрачають на створення оптимальних умов, тим продуктивніше працюють.

Нові вулики для бджіл, які повністю відповідають параметрам якості, дозволяють забезпечити хороший медозбір і вдалу зимівлю бджіл. Правильна конструкція вуликів не дозволяє утворюватися всередині вогкості, на боротьбу з якою у комах йде багато сил. У весняний період сімя в сухому вулику краще набирає, забезпечуючи до медозбору велика кількість робочої бджоли.

Щоб повністю відповідати цим стандартам ми добре налагодили виробничий процес. Наша технологія виготовлення включає відбір тільки якісних, сухих матеріалів. Хворі і непридатні для використання сучки відразу видаляються. Дотримання затвердженого шаблонами дозволяє відтворювати у великій кількості точні копії корпусів. Навіть якщо ви раніше купували один з вуликів нашої конструкції, можете сміливо докуповувати нові. Корпуси точно співпадуть за розміром.

Види бджолиних вуликів

Ми виробляємо вулики декількох типів конструкції:

Ціна на вулики для бджіл нашого виробництва формується від їх собівартості. Відсутність дилерського заробітку обумовлює дуже вигідну ціну, в порівнянні з іншими магазинами.

Купити вулик нашої конструкції можна в магазині бджільництва Мёдопром не тільки в Дніпрі, а й в будь-якому іншому місті України. Пересилку ми можемо робити, як розібраних, так і повністю зібраних вуликів.

Вулики для бджіл

210 товаров.

Вулики для бджіл

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.