Вулики Дадан

Вулики Дадан

Вулики Дадан складаються з єдиного корпусу, в який розміщується 12 рамок. Характерною рисою можна назвати незнімне дно. Інтернет-магазин «Мёдопром» пропонує вулики Дадан купити всім бажаючим. Ціна на вулик Дадан у нас знаходиться в демократичних рамках, здатних порадувати бджолярів. Купити вулик Дадан в Україні використовуючи послуги нашого магазину, легко і просто.

Зміст бджіл у вуликах Дадана-Блатта

Оскільки вулики використовуються не тільки для розведення, але і для утримання бджіл. Вулики Дадана-Блатта мають ряд характерних особливостей останнього процесу. Вулик Дадан в стандартному вигляді має обмежений розмір (435на300мм). В процес змісту в звязку з цим зявляються проблеми. Великі сімї мають пристойний хабарів швидко розмножуються.

А маленький простір веде до початку процесу роїння. Повязаного з великою кількістю незадіяних в роботі молодих бджіл. Вирішити питання можна за допомогою магазинної надставки. Тут є підводний камінь. Можливо переселення матки в магазин. Що призведе до засівання полурамок. І вплине на процес відбору меду. Двухматочное зміст у вуликах Дадана-Блатта не допускається.

Принцип роботи з вуликами Дадана-Блатта

На думку фахівців, вулик Дадана-Блатта підходить як для спекотного клімату, так і для більш прохолодного . Гарантуючи відсутності проблем з переохолодженням гнізда. Принцип збору меду заснований на періодичності вилучення запасів, зроблених бджолами на зиму. Що дозволяє успішно проводити роботи і отримувати непоганий збір навіть початківцям бджолярам.

За рахунок поділу на гніздову і магазинну частина, легко проводити обробку. Мед, зібраний з рамок менше схильний до кристалізації і вважається більш високої якості. Також поділ збільшує термін експлуатації гніздовий частини.

Вулики Дадан

25 товаров.

Фильтр по:
кількість рамок
Виробник
вид вуликів
Вулики Дадан

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.