Вулики лежаки

Вулик-лежак користується заслуженою популярністю за свої численні гідності. У нашому інтернет-магазині можна купити вулик-лежак на вигідних умовах. У виробництві використовуються тільки якісні матеріали. Що дозволяють гарантувати тривалий термін експлуатації такого вулика. У нас можна купити вулик-лежак в Україні перебуваючи в будь-якій точці країни. Магазин «Мёдопром» пропонує кілька видів доставки, включаючи самовивезення. Оплатити замовлення, також можна будь-яким зручним способом:

  1. Можливий готівковий розрахунок.
  2. Післяплата при використанні послуг посередників для доставки.
  3. Безготівкова операція на карту ПриватБанку.

Відмінність вуликів-лежаків від вуликів Дадан і Рута

Основною відмінністю можна назвати їх будова. І відповідно до цього різні способи утримання бджіл і подальшого збору меду. Вулик-лежак має один корпус. Відповідний для установки від 16 до 24 рам. Вулики Лангстрота -Рута являють собою конструкцію з декількох окремих корпусів.

Вулики Дадана-Блатта як і лежаки, мають один корпус але різну будову всередині. У них є верхнє відділення, іменоване магазином, і нижнє. У верхньому розміщуються рамки в кількості від 12 штук. У нижньому розташовується гніздо бджіл. У вуликах-лежаках також є два відсіки, але розподіл відбувається не по вертикалі, а по горизонталі.

Переваги вуликів-лежаків в бджільництві

Серед достоїнств вуликів-лежаків можна виділити:

  1. Ні необхідно витрати часу і сил на підйом важких надставок. Досить зняти покришку з рамок або ж стеля.
  2. При відсутності вчасно встановлених рамок, збір меду відбувається. Бджоли використовують в цьому випадку перегородку.
  3. Можливо поступове збільшення кількості рамок і т.п.

Придбати вулик -Лежаки, значить стати володарем якісного будинку для бджіл. Який прослужить не один рік. Вулик-лежак зручний у використанні, в ньому добре проводити зимівлю комах.

Вулики лежаки

5 товаров.

Фильтр по:
кількість рамок
Виробник
вид вуликів
Вулики лежаки

Знижки

Залишилося
На даний час немає товарів зі знижками.